CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

3 Adet Dabur Amla Saç Bakım Yağı Bektaşi Üzümlü 200 ML

3 Adet Dabur Amla Saç Bakım Yağı Bektaşi Üzümlü 200 ML
Yeni
3 Adet Dabur Amla Saç Bakım Yağı Bektaşi Üzümlü 200 ML
1-3 İş Gününde Siparişleriniz Kargoda.
Vermiş Olduğunuz Siparişlerinizi 1-3 İş Gününde Kargoya Veriyoruz.
65,90TL
  • Stok Durmu: Stoklarımızda
  • Model: daburamla3adet

Amla yağı, Hindistan’da yetişen amla meyvesinden elde edilen, saç sağlığı için kullanılan doğal bir yağdır. Özellikle saçlara olan besin etkisiyle bilinir. Ancak yalnızca saç bakımında değil, cilt bakımında da sık sık kullanılan bir yağdır. Yüksek miktarda C vitamini ve antioksidanlar içerir. Ayrıca A vitamini ve proteinler de içerir. Bu sayede de bakım ürünlerinde bulunan bir bitkisel saç bakım yağıdır.

Damur Amla Saç Bakım Yağı Nedir, Ne İşe Yarar?
Saç derisini ve saçları güçlendirir. Saçın beslenip sağlıklı olmasını sağlar. Saç tellerinin kurumasına engel olur. Genel saç görünümünü iyileştirir. Saçların yumuşamasına destek olur. Saçlar bu yağ ile beslenince daha parlak görünür. Özellikle kıvırcık saçlarda saçları nemlendirdiği için buklelerin daha düzgün görünmesine destek oluyor.

Dabur Amla Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır? Amla yağı saç bakımında kullanılırken, saçın uç ve boylarına uygulanıyor. Bu sayede de saçın yoğun şekilde beslenmesini sağlıyor.

Kullanımı;
Haftada 1 kere parmak uçlarınızla masaj yaparak saç dip ve uçlarınıza yedirerek 1 saat bekletin. En iyi sonuca ulaşmak için içeriğinde zararlı kimyasal içermeyen bir şampuanla yıkanması tavsiye edilir. Dabur Amla Saç Bakım Yağı 200 ml olarak üretilmiştir.

adoyaturkey.com' da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@adoyaturkey.com’ a mail atabilir ya da 0850 532 0661 numaralı destek hattımızı ücretsiz arayabilirsiniz.

  • Belirtilen teslimat süreleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin (MNG Kargo - UPS Kargo) şirketimizle paylaştığı tahmini sürelere göre oluşturulmuştur. Kargo şirketinin yoğunluğu, olumsuz hava koşulları veya alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, adres değişikliği vs.) durumlarda teslim süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Adoya Turkey olarak sipariş verildiği andan itibaren ürünü en hızlı şekilde kargoya vermekle yükümlüdür, kargodan kaynaklı gecikmelerden şirketimiz asla sorumlu tutulamaz. Bu durum göz önünde bulundurarak sipariş verilmesini rica ederiz. 
  • Teslimat istediğiniz adrese MNG Kargo yada UPS Kargo belirli günlerde teslimat yapıyorsa ulaşım o günlerde gerçekleşecektir. İl İlçe merkezleri dışında, uzak köy veya kasabalardaki adreslere sipariş verilmeden önce MNG Kargo yada UPS Kargo’nun teslimat yapıp yapmadığını teyit etmenizi ve bizlerle İletişim bölümünden ulaşmanızı rica ederiz. 
  • Kargoya verilme süresi 1-3 gün olup , verilen siparişler en hızlı bir şekilde gönderimi sağlanmak üzere hazırlanıp kargoya verilir.
  • Siparişleriniz Mardin'den gönderilmektedir.
Whatsapp