CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Adoya Turkey

Adoya Turkey Doğal Sabunlar, Doğal Şampuanlar , Doğal Bakım Ürünleri üreticisi 

Doğal El Yapımı Yeşil Bıttım Sabunu 500 GR- YARIM KG (Saç Dökülme Karşıtı-Egzama-Mantar ve Sivilce Karşıtı)
Yeni -7 %
Marka: Adoya Turkey
Bıttım, Güney Doğu Anadolu Bölgesinde yetişen bir meyvedir. Bıttım Menengiç sabunu yabani bir fıstık olan bıttımın yağından elde edilir. Bıttım sabunu Tamamen doğal ürünlerden üretilmiş olup içeriğinde kostik madde bulunmaz. Bıttım sabunu Saç dökülmelerini dur..
25,90TL 27,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Defne Sabunu Defne bitkisinin meyvelerinden elde edilen yağla üretilir. Doğal Defne Sabunu Mitolojide Güneş tanrısı olan Apollon'dan kaçan peri Daphne'nin defneye dönüşmesi olayı ile yer almaktadır. Defne sabunu daha çok cilt bakımı ve ilaç yapımında kullanılmaktadır. ..
16,90TL
Bıttım Kremli Doğal El Yapımı Bıttım Sabunu 500 GR - YARIM KG (Egzama, Mantar, Sivilce, Saç Dökülme Karşıtı)
Yeni
Marka: Adoya Turkey
Bıttım Kremli Bıttım sabunu Egzama, mantar ve ergenlik sivilcelerine karşı etkilidir.Saç derilerindeki yaraların düzelmesinde önemli katkı sağlıyor.Sivilce, akne ve siyah nokta gibi problemleri kökünden çözer.NOT: Bütün sabunlarımız antiseptik özelliğe sahiptir. ( Mikrop öldürücü özellikte..
27,90TL
Hakiki Doğal Bıttım Sabunu 500 GR - YARIM KG (Egzama, Sivilce, Saç Dökülmesi Karşıtı - Saç Gürleştirici)
Yeni
Marka: Adoya Turkey
Bıttım, Güney Doğu Anadolu Bölgesinde yetişen bir meyvedir. Bıttım sabunu yabani bir fıstık olan bıttımın yağından elde edilir. Bıttım sabunu Tamamen doğal ürünlerden üretilmiş olup içeriğinde kostik madde bulunmaz. Bıttım sabunu Saç dökülmelerini durdurup saç..
33,90TL
Doğal Bıttım Sabunu 500 GR  (Saç Çıkarıcı, Egzama, Saç Dökülme Karşıtı)
Yeni
Marka: Adoya Turkey
Bıttım sabunu Tamamen doğal ürünlerden üretilmiş olup içeriğinde kostik madde bulunmaz. Bıttım sabunu Saç dökülmelerini durdurup saçlara doğal ve parlak bir görünüm verir,  kepek oluşumunu önler ve giderir, saçlarınızı besler ve kuvvetlendirir. Bıttım sabunu E..
35,90TL
Gösterilen: 151 ile 155 arası, toplam: 155 (4 Sayfa)
Whatsapp