CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Adoya Turkey Blog Adoya Turkey RSS Feed

28 Şub Hakiki (Gerçek) Bıttım Sabunu Hangi Renk Olur?
umut 0 355
Hakiki bıttım sabunu hangi renk olur sorusunu çok fazla sorduğunuzu ve merak ettiğinizi biliyoruz. Bu yüzden gerçek bıttım sabunu hangi renk olur sorularına yazımızda yer vererek, sizi gerçek anlamda doğru bilgilerle aydınlanmanızı sağlayacağız. Bilindiği üzere piyasada birçok bıttım sabunu bulunmakta. Fakat hakiki bıttım sabunu diye satılan fakat ..
24 Şub Sedef Hastalığı Nedir? Sedef Hastalığına İyi Gelen Doğal Sabunlar
umut 0 180
Sedef hastalığı nedir sorusuna şu şekilde cevap vermemiz mümkün; Sedef hastalığı, cilt hücrelerinin normalden daha hızlı bir şekilde çoğalmasına neden olan bir cilt bozukluğudur. Bir diğer ismi “psoriasis” olan sedef hastalığına sahip olan kişilerin ciltlerinde beyaz pullar ile kaplı kırmızı lekeler görülmektedir. Bu pul şeklindeki kırmızı lekeler ..
20 Şub Hakiki Bıttım Sabunu Nereden Alınır?
umut 0 142
Hakiki bıttım sabunu nereden alınır? Sorusunun cevabına geçmeden önce, hakiki bıttım sabunu hakkında biraz bilgi verelim. Bıttım sabunu Mardin yöresinde yetişen Menengiç ağacının yapraklarından ve meyvelerinden elde edilmektedir. İlkbahar aylarında hasatları başlayan bıttım meyveleri, Mardin sabun üreticileri tarafından itina ile toplanarak kurutma..
19 Şub Çörek Otu Yağı Şampuanı Faydaları Nelerdir? Saç Dökülmelerine İyi Gelir mi?
0 136
Çörek otu yağı şampuanı faydaları konusunda birçok kişinin merak ettiği sorular olduğunu biliyoruz. Çörek otu başlı başına çok faydalı bir ürün olmakla birlikte, içerisinde bulunan antioksidan maddeleri sayesinde hem organlarımıza hem de cilt ve saç sağlığına olağanüstü katkıları bulunmaktadır. Çörek otu, uzmanlar tarafından da tüketilmesi gereken ..
03 Şub Eşek Sütü Sabununun Faydaları Nedir? Nasıl Kullanılır?
umut 0 432
Eşek sütü sabununun faydaları nelerdir konusunu merak edenler için eşek sütü sabunu içinde bol bol vitamin bulunduran çok faydalı bir sabundur. Nedir bu vitaminler bir bakalım. A, B1, B2, C ve E vitamini yüksek miktarda Magnezyum, Kalsiyum, Potasyum, Fosfor, Çinko, Sodyum içerir. Eşek sabunu nasıl yapılır derseniz adı üstünde Eşek sütünden yapılmak..
03 Şub Defne Sabunu Faydaları Nelerdir? Nelere İyi Gelir?
umut 0 154
Defne sabunu faydaları nelerdir? Nelere iyi gelir? Konularına geçmeden önce defne sabunu nedir? sorusunu cevaplayalım; Defne sabunu defne ağacının yapraklarından elde edilen yararlı yağların kullanılmasıyla üretilmektedir. Özellikle saçlarda ve deri hastalıklarında kullanımı yaygındır.Peki saç ve cilt sağlığı açısından şifa deposu olan defne sabunu..
01 Şub Bıttım Sabunu Cilde Faydaları Nelerdir?
umut 0 796
Bıttım sabunu cilde faydaları nelerdir bakmadan önce bıttım sabunu nedir bir bakalım. Bıttım sabunu yabani fıstık bitkisi ve Menengiç ağacının yağından elde edilen şifalı bir sabundur. Doğal bir ürün olan bıttım sabununun yan etkisi yoktur ve birçok cilt hastalığına iyi gelmektedir. Kaynağını Doğu Anadolu bölgesinde yetişen bitkilerden almaktadır. ..
01 Şub Bıttım Sabununun Saça Faydaları Nelerdir?
umut 0 207
Bıttım sabunu saça faydaları nelerdir konusuna geçmeden önce bıttım sabunu nedir sorusunun cevabını açıklayalım; Bıttım sabunu yabani fıstık bitkisi ve Menengiç ağacının yağından elde edilen şifalı bir sabundur. Doğal bir ürün olan bıttım sabununun yan etkisi yoktur ve birçok cilt hastalığına ve saçlara iyi gelmektedir. Kaynağını Doğu Anadolu bölge..
01 Şub Doğal El Yapımı Sabun Nedir? Neden Doğal Sabun Kullanmalıyız?
umut 0 151
Günümüzdeki yaşam koşullarına baktığımızda, kullandığımız her bir ürünün içerisinde mutlaka kimyasal bir madde bulunuyor. Bu durum da insanoğlunun doğallıktan uzak ve sağlıksız bir yaşam sürmesine sebep olabiliyor. Doğal el yapımı sabun nedir diye merak edenler için öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, tamamen organik ürünlerden elde edilen, içerisinde..
31 Oca Ardıç Katranı Sabunu Faydaları Nelerdir? Ardıç Katranı Saça Cilde Faydalari Nelerdir?
umut 0 220
Ardıç katranı sabunu faydaları nelerdir anlatmadan önce ardıç katranı sabunu nedir ona bir bakalım. Ardıç katranı olarak bilinen bu sabun ardıç ağacında çıkarılan katranın yağından elde edilen şifalı bir sabundur. Katran maddesi anti parazitler, antiseptik, anti bakteriyel özelliklere sahiptir.  Bu şifalı sabunun çok eski bir geçmişi vardır, uzun y..
31 Oca Keçi Sütü Sabunu Ne İşe Yarar? Faydaları Neler? Nasıl Kullanılır?
umut 0 102
Keçi sütü sabunu, uzmanların araştırmaları sonucunda cilt ve saç sağlığı için çok yararlı bileşenler içermekte. Kimyasal ürünlere tonlarca para harcayan ve buna rağmen cilt ve saç sağlık sorunlarını çözememiş milyonlarca insan var. Oysa ki hem fiyatı uygun hem de tamamen organik olan keçi sütü sabunu, sivilce, siyah nokta, cilt kırışıklıkları, derm..
31 Oca Bıttım Sabunu Nedir? Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır? Bıttım Sabunu Faydaları Nelerdir?
umut 0 121
Bıttım sabunu nedir sorusunu son zamanlarda sıklıkla duymaktayız. Normalde Siirt’de yetişmekte olan fakat aslında ana vatanı Mardin Botan olan Bıttım ağacının Menengiç yapraklarından üretilmekte olan bıttım sabunu cilt sağlığına ve saç bakımına birçok fayda sağlamakta. İçeriğinde bulunan organik bileşenler sayesinde cildin ve saçların ihtiyacı olan..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Whatsapp