CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Doğal Aloe Vera Jeli Yüz ve Vücud Bakım Kremi 60 ML

Doğal Aloe Vera Jeli Yüz ve Vücud Bakım Kremi 60 ML
Doğal Aloe Vera Jeli Yüz ve Vücud Bakım Kremi 60 ML
1-3 İş Gününde Siparişleriniz Kargoda.
Vermiş Olduğunuz Siparişlerinizi 1-3 İş Gününde Kargoya Veriyoruz.
24,90TL
  • Stok Durmu: Stoklarımızda
  • Model: aloeverakremi

Doğal Aloe Vera Jeli Yüz ve Vücud Bakım Kremi Adoya Turkey'de. Doğal Aloe Vera Jeli Yüz ve Vücud Bakım Kremi çeşitleri ve en uygun fiyatları burada.

Doğal Aloe Vera Jeli Yüz ve Vücud Bakım Kremi Faydaları;

-Güneş yanığı yahut kaza neticesinde görülen yanıkların iyileşmesi üzerinde etkilidir.
-Güneş ışınlarından korunmak amacıyla kullanılabilir.
-Cilt yaralarının hızla iyileşmesine yardımcı olur.
-Cildi radyasyonun olumsuz etkilerinden koruyucu özelliği vardır.
-Zona hastalığının tedavisinde kullanılabilir.

Miktarı;
60 ML

adoyaturkey.com' da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@adoyaturkey.com’ a mail atabilir ya da 0850 532 0661 numaralı destek hattımızı ücretsiz arayabilirsiniz.

  • Belirtilen teslimat süreleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin (MNG Kargo - UPS Kargo) şirketimizle paylaştığı tahmini sürelere göre oluşturulmuştur. Kargo şirketinin yoğunluğu, olumsuz hava koşulları veya alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, adres değişikliği vs.) durumlarda teslim süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Adoya Turkey olarak sipariş verildiği andan itibaren ürünü en hızlı şekilde kargoya vermekle yükümlüdür, kargodan kaynaklı gecikmelerden şirketimiz asla sorumlu tutulamaz. Bu durum göz önünde bulundurarak sipariş verilmesini rica ederiz. 
  • Teslimat istediğiniz adrese MNG Kargo yada UPS Kargo belirli günlerde teslimat yapıyorsa ulaşım o günlerde gerçekleşecektir. İl İlçe merkezleri dışında, uzak köy veya kasabalardaki adreslere sipariş verilmeden önce MNG Kargo yada UPS Kargo’nun teslimat yapıp yapmadığını teyit etmenizi ve bizlerle İletişim bölümünden ulaşmanızı rica ederiz. 
  • Kargoya verilme süresi 1-3 gün olup , verilen siparişler en hızlı bir şekilde gönderimi sağlanmak üzere hazırlanıp kargoya verilir.
  • Siparişleriniz Mardin'den gönderilmektedir.
Whatsapp