CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Doğal Ballı Sütlü Sabun 1 KG (El Yapımı Ballı Sütlü Sabun)

Doğal Ballı Sütlü Sabun 1 KG (El Yapımı Ballı Sütlü Sabun)
Yeni
Doğal Ballı Sütlü Sabun 1 KG (El Yapımı Ballı Sütlü Sabun)
1-3 İş Gününde Siparişleriniz Kargoda.
Vermiş Olduğunuz Siparişlerinizi 1-3 İş Gününde Kargoya Veriyoruz.
39,00TL
  • Stok Durmu: Stoklarımızda
  • Model: ballısütlüsabun1kg
  • Kilo: 1.00kg
Doğal Ballı Sütlü Sabun doğal cilt bakımı için oldukça etkili bir sabundur. Doğal Ballı Sütlü Sabunun antibakteriyel içeriğinden ötürü deride meydana gelebilecek kötü huylu bakterilerin oluşumunu mutlak surette engelleyerek vücudun temiz ve canlı görünümünü destekler. Kuru yıpranmış ve yaşlılığa yüz tutmuş ciltlerde cildin kendini toparlamasını sağlar. Doğal Ballı Sütlü Sabununu düzenli kullanım sağlanırsa cilt kırışıklıklarını giderir ve cildi sıkılaştırır. Her cilt yapısına uygun olmakla beraber hassas ciltler için özellikle tavsiye edilebilecek bir üründür. Yıpranmış ve boyalı saçlar için uygun özelliktedir.  Saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Saçları kuvvetlendirerek dökülmesini engeller. 

Miktarı
1 KG

Sabunlarımız el kesimi olduğu için gramajlarda (±5-10) farklılık gösterebilir.

adoyaturkey.com' da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@adoyaturkey.com’ a mail atabilir ya da 0850 532 0661 numaralı destek hattımızı ücretsiz arayabilirsiniz.

  • Belirtilen teslimat süreleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin (MNG Kargo - UPS Kargo) şirketimizle paylaştığı tahmini sürelere göre oluşturulmuştur. Kargo şirketinin yoğunluğu, olumsuz hava koşulları veya alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, adres değişikliği vs.) durumlarda teslim süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Adoya Turkey olarak sipariş verildiği andan itibaren ürünü en hızlı şekilde kargoya vermekle yükümlüdür, kargodan kaynaklı gecikmelerden şirketimiz asla sorumlu tutulamaz. Bu durum göz önünde bulundurarak sipariş verilmesini rica ederiz. 
  • Teslimat istediğiniz adrese MNG Kargo yada UPS Kargo belirli günlerde teslimat yapıyorsa ulaşım o günlerde gerçekleşecektir. İl İlçe merkezleri dışında, uzak köy veya kasabalardaki adreslere sipariş verilmeden önce MNG Kargo yada UPS Kargo’nun teslimat yapıp yapmadığını teyit etmenizi ve bizlerle İletişim bölümünden ulaşmanızı rica ederiz. 
  • Kargoya verilme süresi 1-3 gün olup , verilen siparişler en hızlı bir şekilde gönderimi sağlanmak üzere hazırlanıp kargoya verilir.
  • Siparişleriniz Mardin'den gönderilmektedir.
Whatsapp