CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Doğal Bıttım-Menengiç Sabunu (El Yapımı Bıttım Sabunu 112 GR)

Doğal Bıttım-Menengiç Sabunu (El Yapımı Bıttım Sabunu 112 GR)
Doğal Bıttım-Menengiç Sabunu (El Yapımı Bıttım Sabunu 112 GR)
Doğal Bıttım-Menengiç Sabunu (El Yapımı Bıttım Sabunu 112 GR)
Çok Satan
Doğal Bıttım-Menengiç Sabunu (El Yapımı Bıttım Sabunu 112 GR)
Doğal Bıttım-Menengiç Sabunu (El Yapımı Bıttım Sabunu 112 GR)
Doğal Bıttım-Menengiç Sabunu (El Yapımı Bıttım Sabunu 112 GR)
Doğal Bıttım-Menengiç Sabunu (El Yapımı Bıttım Sabunu 112 GR)
1-3 İş Gününde Siparişleriniz Kargoda.
Vermiş Olduğunuz Siparişlerinizi 1-3 İş Gününde Kargoya Veriyoruz.
19,90TL
 • Stok Durmu: Stoklarımızda
 • Model: bıttımmenengiçsabunu
 • Kilo: 112.00g
Bıttım, Güney Doğu Anadolu Bölgesinde yetişen bir meyvedir. Bıttım Menengiç sabunu yabani bir fıstık olan bıttımın yağından elde edilir. Bıttım sabunu Tamamen doğal ürünlerden üretilmiş olup içeriğinde kostik madde bulunmaz. Bıttım sabunu Saç dökülmelerini durdurup saçlara doğal ve parlak bir görünüm verir,  kepek oluşumunu önler ve giderir, saçlarınızı besler ve kuvvetlendirir. Bıttım sabunu Egzama, mantar ve ergenlik sivilcelerine karşı etkilidir.
NOT: Bütün sabunlarımız antiseptik özelliğe sahiptir. ( Mikrop öldürücü özelliktedir.)

Miktarı ;
112 GR

Sabunlarımız el kesimi olduğu için gramajlarda (±5-10) farklılık gösterebilir.

Bıttım sabunun faydaları nelerdir; 

 • Hakiki bıttım sabunu içerisinde bulunan organik yağlar ve yararlı mineraller sayesinde, cilde ve saça uygulandığında inanılmaz faydalar sağlıyor.
 • Bıttım sabunu düzenli kullanıldığı takdirde, yıpranmış ve yanmış saçları dipten uca besleyerek, canlanmasına ve parlaklık kazanmasına yardımcı oluyor.
 • Beyaz saçların zamanla pigment sağlayarak, iyileşmesine ve koyulaşmasına zemin hazırlıyor.
 • Saç derilerindeki yaraların düzelmesinde önemli katkı sağlıyor.
 • Doğal içerikli yağlar içerdiğinden, saçlara uygulandığında ihtiyacı olan nemi saça sağlıyor ve daha sağlıklı bir görünüme olanak sağlıyor.
 • Hakiki bıttım sabunu antioksidan içerdiğinden, saç ve cilt bölgelerine uygulandığında, o bölümlerdeki ölü derilerin ve zararlı hücrelerin arındırılmasına imkan sağlıyor.
 • Saçların çok daha çabuk uzamasına, kırılan saçların hızlı bir şekilde onarılmasına yardımcı oluyor.
 • Cilt yaraları, egzama, mantar ve varis gibi birçok ciddi rahatsızlığın önlenmesine büyük ölçüde katkı sağlıyor.
 • Cilde düzenli olarak uygulandığında gözle görülür bir parlaklık ve ışıltı sağlıyor.
 • Cildi sıkılaştırarak kırışıklıkların önlenmesine ve daha genç bir görünüme olanak sağlıyor.
 • Sivilce, akne ve siyah nokta gibi problemleri kökünden çözerek, yeni çıkan sivilcelerin ise daha çok kurumasına sebep oluyor.
 • Bacak bölgesindeki varisleri azaltır.


Banyoda sabunu kullanırken bir sonraki banyonuzda kullandığınız şampuanınızı kullanabilirsiniz. Bu şekilde hafta da 2-3 uygulama yapabilirsiniz.

adoyaturkey.com' da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@adoyaturkey.com’ a mail atabilir ya da 0850 532 0661 numaralı destek hattımızı ücretsiz arayabilirsiniz.

 • Belirtilen teslimat süreleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin (MNG Kargo - UPS Kargo) şirketimizle paylaştığı tahmini sürelere göre oluşturulmuştur. Kargo şirketinin yoğunluğu, olumsuz hava koşulları veya alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, adres değişikliği vs.) durumlarda teslim süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Adoya Turkey olarak sipariş verildiği andan itibaren ürünü en hızlı şekilde kargoya vermekle yükümlüdür, kargodan kaynaklı gecikmelerden şirketimiz asla sorumlu tutulamaz. Bu durum göz önünde bulundurarak sipariş verilmesini rica ederiz. 
 • Teslimat istediğiniz adrese MNG Kargo yada UPS Kargo belirli günlerde teslimat yapıyorsa ulaşım o günlerde gerçekleşecektir. İl İlçe merkezleri dışında, uzak köy veya kasabalardaki adreslere sipariş verilmeden önce MNG Kargo yada UPS Kargo’nun teslimat yapıp yapmadığını teyit etmenizi ve bizlerle İletişim bölümünden ulaşmanızı rica ederiz. 
 • Kargoya verilme süresi 1-3 gün olup , verilen siparişler en hızlı bir şekilde gönderimi sağlanmak üzere hazırlanıp kargoya verilir.
 • Siparişleriniz Mardin'den gönderilmektedir.
Etiketler: hakiki doğal bıttım Menengiç sabunu (1. kalite bıttım sabunu) , doğal el yapımı bıttım Menengiç sabunu , organik hakiki bıttım sabunu , doğal bıttım Menengiç sabunu , doğal bıttım sabunu çeşitleri , hakiki doğal bıttım sabunu fiyatları , doğal bıttım sabunu nereden alınır , doğal bıttım sabunu neye iyi gelir faydaları , mantara iyi gelen doğal sabunlar , egzamaya iyi gelen doğal sabunlar , varise iyi gelen , yanmış saçlar için iyi gelen doğal sabunlar , saç derilerindeki yaralara iyi gelen iyi gelen doğal sabunlar , ciltteki ölü derileri temizleyen doğal sabunlar , sivilceyi temizleyen doğal sabunlar , akne siyah noktaları temizleyen doğal sabunlar , bıttım sabunu siparişi , doğal siirt bıttım sabunu , doğal mardin bıttım sabunu , hakiki doğal bıttım sabunu (1. kalite bıttım sabunu) , doğal el yapımı bıttım sabunu , organik hakiki bıttım sabunu , doğal bıttım sabunu , doğal bıttım sabunu çeşitleri , hakiki doğal bıttım sabunu fiyatları , doğal bıttım sabunu nereden alınır , doğal bıttım sabunu neye iyi gelir faydaları , mantara iyi gelen doğal sabunlar , egzamaya iyi gelen doğal sabunlar , varise iyi gelen , yanmış saçlar için iyi gelen doğal sabunlar , saç derilerindeki yaralara iyi gelen iyi gelen doğal sabunlar , ciltteki ölü derileri temizleyen doğal sabunlar , sivilceyi temizleyen doğal sabunlar , akne siyah noktaları temizleyen doğal sabunlar , bıttım sabunu siparişi , doğal siirt bıttım sabunu , doğal mardin bıttım sabunu
Whatsapp