CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Doğal Bıttım Şampuanı 200 ML

Doğal Bıttım Şampuanı 200 ML
Doğal Bıttım Şampuanı 200 ML
1-3 İş Gününde Siparişleriniz Kargoda.
Vermiş Olduğunuz Siparişlerinizi 1-3 İş Gününde Kargoya Veriyoruz.
29,90TL
  • Stok Durmu: Stoklarımızda
  • Model: küçükdoğalbıttımşampuanı

Doğal Bıttım Şampuanı: saçı temizlemekle kalmayıp saçlarınıza daha iyi şekil veren ve bunun yanında şifalı özellikleri olan doğal bir şampuan düşünün. ''Bıttım Özlü Şampuan''nın içeriğinde bulunan bıttım meyvesinin asırlarca çeşitli cilt ve saç problemlerinin tedavisinde kullanıldığı bilinmektedir. Doğal Bıttım Şampuanı Bir doğa harikası olan bıttım meyvesini özenle işleyerek sizlere şampuan olarak sunuyoruz. Bıttım özlü şampuanın saymakla bitmeyecek özelliklerine bakacak olursak:

-Saç dökülmelerini engelleyerek tamamen durdurur.
-Kepek oluşumunu engelleyerek saçlardaki kepeği temizler.
-Saçları besleyerek doğal ve parlak bir görünüm verir.
-Saçlara hacim vererek dolgun görünmesini sağlar.
-Saçları yumuşatır ve saçların kolay şekil almasına yardımcı olur.
-Kuru saç ve ciltlerde nemlendirici etkisi ile devreye girer.
-Saç kırılmalarının önüne geçer.
-Ciltteki ölü hücreleri temizleyerek cildin canlı görünmesini destekler.
-Ciltteki tıkalı gözeneklerin açılmasına yardımcı olur.
-Egzama, sedef ve mantar gibi cilt hastalıklarının tedavisinde etkilidir.

Miktarı ;

200 ML

adoyaturkey.com' da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@adoyaturkey.com’ a mail atabilir ya da 0850 532 0661 numaralı destek hattımızı ücretsiz arayabilirsiniz.

  • Belirtilen teslimat süreleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin (MNG Kargo - UPS Kargo) şirketimizle paylaştığı tahmini sürelere göre oluşturulmuştur. Kargo şirketinin yoğunluğu, olumsuz hava koşulları veya alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, adres değişikliği vs.) durumlarda teslim süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Adoya Turkey olarak sipariş verildiği andan itibaren ürünü en hızlı şekilde kargoya vermekle yükümlüdür, kargodan kaynaklı gecikmelerden şirketimiz asla sorumlu tutulamaz. Bu durum göz önünde bulundurarak sipariş verilmesini rica ederiz. 
  • Teslimat istediğiniz adrese MNG Kargo yada UPS Kargo belirli günlerde teslimat yapıyorsa ulaşım o günlerde gerçekleşecektir. İl İlçe merkezleri dışında, uzak köy veya kasabalardaki adreslere sipariş verilmeden önce MNG Kargo yada UPS Kargo’nun teslimat yapıp yapmadığını teyit etmenizi ve bizlerle İletişim bölümünden ulaşmanızı rica ederiz. 
  • Kargoya verilme süresi 1-3 gün olup , verilen siparişler en hızlı bir şekilde gönderimi sağlanmak üzere hazırlanıp kargoya verilir.
  • Siparişleriniz Mardin'den gönderilmektedir.
Whatsapp