CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Doğal Damla Sakızı Sabunu

Doğal Damla Sakızı Sabunu
Doğal Damla Sakızı Sabunu
Doğal Damla Sakızı Sabunu
Çok Satan
Doğal Damla Sakızı Sabunu
Doğal Damla Sakızı Sabunu
Doğal Damla Sakızı Sabunu
Doğal Damla Sakızı Sabunu
1-3 İş Gününde Siparişleriniz Kargoda.
Vermiş Olduğunuz Siparişlerinizi 1-3 İş Gününde Kargoya Veriyoruz.
19,90TL
  • Stok Durmu: Stoklarımızda
  • Model: damlasakizisabunu
  • Kilo: 108.00g
Doğal Damla Sakızı Sabunu güneş lekeleri ve güneş alerjisine karşı etkilidir. Doğal Damla Sakızı Sabunu antiseptik ve antibakteriyel özellikte olduğundan ciltteki iltihaplanmayı iyileştirerek ciltte bulunan mikropları öldürür. Doğal Damla Sakızı Sabunu ergenlik sivilcelerini temizler yağlı vücutların yağ dengesini düzenler. Doğal Damla Sakızı Sabunu cildin nemli ve yumuşak kalmasını sağlar. 

Miktarı;
108 GR

Sabunlarımız el kesimi olduğu için gramajlarda (±5-10) farklılık gösterebilir.

adoyaturkey.com' da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@adoyaturkey.com’ a mail atabilir ya da 0850 532 0661 numaralı destek hattımızı ücretsiz arayabilirsiniz.

  • Belirtilen teslimat süreleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin (MNG Kargo - UPS Kargo) şirketimizle paylaştığı tahmini sürelere göre oluşturulmuştur. Kargo şirketinin yoğunluğu, olumsuz hava koşulları veya alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, adres değişikliği vs.) durumlarda teslim süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Adoya Turkey olarak sipariş verildiği andan itibaren ürünü en hızlı şekilde kargoya vermekle yükümlüdür, kargodan kaynaklı gecikmelerden şirketimiz asla sorumlu tutulamaz. Bu durum göz önünde bulundurarak sipariş verilmesini rica ederiz. 
  • Teslimat istediğiniz adrese MNG Kargo yada UPS Kargo belirli günlerde teslimat yapıyorsa ulaşım o günlerde gerçekleşecektir. İl İlçe merkezleri dışında, uzak köy veya kasabalardaki adreslere sipariş verilmeden önce MNG Kargo yada UPS Kargo’nun teslimat yapıp yapmadığını teyit etmenizi ve bizlerle İletişim bölümünden ulaşmanızı rica ederiz. 
  • Kargoya verilme süresi 1-3 gün olup , verilen siparişler en hızlı bir şekilde gönderimi sağlanmak üzere hazırlanıp kargoya verilir.
  • Siparişleriniz Mardin'den gönderilmektedir.
Whatsapp