CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Doğal Kabak Lifi (Selülit - Batık Kıl Karşıtı - Ölü Deri Tabakası Atıcı)

Doğal Kabal Lifi (Selülit Lifi)
-10 %
Doğal Kabak Lifi (Selülit - Batık Kıl Karşıtı - Ölü Deri Tabakası Atıcı)
1-3 İş Gününde Siparişleriniz Kargoda.
Vermiş Olduğunuz Siparişlerinizi 1-3 İş Gününde Kargoya Veriyoruz.
35,90TL
39,90TL
  • Stok Durmu: Stoklarımızda
  • Model: kabaklifi

Birçok şeye iyi gelen Doğal Kabak Lifi nedir öncelikle onunla başlayalım. Doğal Kabak Lifi baklagiller ailesinden olup çok hızlı büyüyen bir doğal kabak türüdür. Bu bitkinin sarı çiçekleri olgunlaştıktan çeşitli yöntemlerle lif haline getirilerek satışa sunulur.

Miktarı;
1 Adet

Kabak Lifinin Faydaları Nelerdir?

-Cilde doğal peeling etkisi yapar. (Cildi ölü hücrelerden arındırır.)

-Kabak lifi vücuda uygulandığında kan dolaşımını hızlandırır.  

-Sivilce ve siyah noktalar nedeniyle yüzümüzde kalan ölü deri tabakasının atılmasında yardımcı olur.

-Batık kılların azalmasına yardımcı olur. 

-Vücutta selülit oluşumunun önüne geçer. 

-Yüz temizliğinde de  kullanıma uygundur.

Kabak Lifi Nasıl Kullanılır ?

İlk kullanım aşamasında 10-15 dakika sıcak suyun altında bekletilmelidir. Yüzümüze uygularken kabak lifinin yüzümüzü tahriş etmemesi için yumuşak hareketler ile temizleme işlevini yerine getirmemizde fayda olacaktır.

Kabak Lifi Selülite İyi Gelir mi ? 

Kabak lifi çok sert bir liftir, bunun için banyoya girmeden önce biraz sıcak su ile ıslatın. Yumuşadıktan sonra ya zeytin yağı sabunu ile yada defne sabunu ile iyice köpürtün. Sonra köpürttüğümüz kabak lifini yüzümüzden başlayarak tüm vücudumuzu bu lif ile lifleyelim. Selülitin çok olduğu bölgeyi yaklaşık beş dakika dairesel hareketler ile iyice lifleyelim. Daha sonra durulanıp banyodan çıkabilirsiniz.

adoyaturkey.com' da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@adoyaturkey.com’ a mail atabilir ya da 0850 532 0661 numaralı destek hattımızı ücretsiz arayabilirsiniz.

  • Belirtilen teslimat süreleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin (MNG Kargo - UPS Kargo) şirketimizle paylaştığı tahmini sürelere göre oluşturulmuştur. Kargo şirketinin yoğunluğu, olumsuz hava koşulları veya alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, adres değişikliği vs.) durumlarda teslim süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Adoya Turkey olarak sipariş verildiği andan itibaren ürünü en hızlı şekilde kargoya vermekle yükümlüdür, kargodan kaynaklı gecikmelerden şirketimiz asla sorumlu tutulamaz. Bu durum göz önünde bulundurarak sipariş verilmesini rica ederiz. 
  • Teslimat istediğiniz adrese MNG Kargo yada UPS Kargo belirli günlerde teslimat yapıyorsa ulaşım o günlerde gerçekleşecektir. İl İlçe merkezleri dışında, uzak köy veya kasabalardaki adreslere sipariş verilmeden önce MNG Kargo yada UPS Kargo’nun teslimat yapıp yapmadığını teyit etmenizi ve bizlerle İletişim bölümünden ulaşmanızı rica ederiz. 
  • Kargoya verilme süresi 1-3 gün olup , verilen siparişler en hızlı bir şekilde gönderimi sağlanmak üzere hazırlanıp kargoya verilir.
  • Siparişleriniz Mardin'den gönderilmektedir.
Whatsapp