CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Doğal Sabunlar

6'lı Doğal Sabun Seti (Bıttım-Lavanta-Çörek Otu-Ardıç Katranı-Eşek Sütü ve Defne Sabun)
Yeni Çok Satan
Marka: Adoya Turkey
Adoya Turkey-6'lı Doğal Sabun Seti (Bıttım-Lavanta-Çörek Otu-Ardıç Katranı-Eşek Sütü ve Defne Sabun) Adoya Turkey'de . Doğal sabun setimizin içinde doğal el yapımı bıttım sabunu, doğal el yapımı lavanta sabunu, doğal el yapımı çörek otu sabunu , doğal el yapımı ardıç katranı sabunu , doğal el yapımı..
59,00TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Aloe Vera Sabunu ciltte meydana gelen güneş yanıklarını giderir. Doğal Aloe Vera Sabunu yaşlanmayı engeller ve cildin yağ oranını dengeler. Doğal Aloe Vera Sabunu cilt tahrişleri ve cilt yanıklarının tedavisi edilmesinde etkilidir. Doğal Aloe Vera Sabunu derinlemesine ..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Ardıç Katranı Sabunu akne oluşumunu engeller, sivilce, siyah nokta ve cilt lekelerinin tamamen giderilmesinde etkilidir. Doğal Ardıç Katranı Sabunu  ayak sağlığı açısından oldukça faydalıdır. Doğal Ardıç Katranı Sabunu ayak kokusunu önler, ayaklarda oluşan mantarı gide..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Bal Sabunu Antibakteriyel özelliği ile ciltte sivilce ve siyah noktarın iyileşmesini hızlandırır. Doğal Bal Sabunu Yağlı ciltlerde yağ dengesini sağlayarak cilt problemlerine yol açan bakterilerin oluşmasını engeller. Doğal Bal Sabunu Gözenekli cilt yapısını da derinlemesin..
21,90TL
Doğal Ballı Sütlü Sabun 1 KG (El Yapımı Ballı Sütlü Sabun)
Yeni
Marka: Adoya Turkey
Doğal Ballı Sütlü Sabun doğal cilt bakımı için oldukça etkili bir sabundur. Doğal Ballı Sütlü Sabunun antibakteriyel içeriğinden ötürü deride meydana gelebilecek kötü huylu bakterilerin oluşumunu mutlak surette engelleyerek vücudun temiz ve canlı görünümünü destekler. Kuru yıpranmış v..
39,00TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Ballı Sütlü Sabun doğal cilt bakımı için oldukça etkili bir sabundur. Doğal Ballı Sütlü Sabunun antibakteriyel içeriğinden ötürü deride meydana gelebilecek kötü huylu bakterilerin oluşumunu mutlak surette engelleyerek vücudun temiz ve canlı görünümünü destekler. Kuru yıpranmış ve yaşlılığ..
21,90TL
Doğal Bıttım-Menengiç Sabunu (El Yapımı Bıttım Sabunu 112 GR)
Çok Satan
Marka: Adoya Turkey
Bıttım, Güney Doğu Anadolu Bölgesinde yetişen bir meyvedir. Bıttım Menengiç sabunu yabani bir fıstık olan bıttımın yağından elde edilir. Bıttım sabunu Tamamen doğal ürünlerden üretilmiş olup içeriğinde kostik madde bulunmaz. Bıttım sabunu Saç dökülmelerini dur..
19,90TL
Doğal Çam Terebentin Sabunu 110 GR
Çok Satan
Marka: Adoya Turkey
Doğal Çam Terebentin Sabunu vücudun ağrılı bölgelerinde kullanıldığında ağrı kesici özellik gösterir. Doğal Çam Terebentin Sabunu romatizma ağrılarını gideren etkiye sahiptir. Saç kırıklarını onarır. Saçlarda kepek oluşumunu engeller. Saçlara parlak ve canlı görünüm kazandırır. Doğal ..
19,90TL
Doğal Cilt Beyazlaştırıcı Sabun 126 GR (Leke ve Ton Farkı Giderici-Ölü Hücre Arındırıcı)
Çok Satan
Marka: Adoya Turkey
Doğal Cilt Beyazlaştırıcı Sabun İçerdiği özel bitki karışımı sayesinde cildinizdeki aşırı renk değişimlerinin önüne geçen, cildi ölü hücrelerden arındırır, yağ kalıntısı bırakmadan esnek ve ipeksi yumuşaklık etkisi sağlar. Doğal Cilt Beyazlaştırıcı Sabun Ciltte yer alan çil ve lekelerin görünümünün ..
14,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Çörek Otu Sabunu cildi derinlemesine temizler. Doğal Çörek Otu Sabunu ayak mantarı ve ayak kokusuna karşı etkilidir. Ayak yaralarını temizler ve cildi besleyerek iyileşmesine yardımcı olur. Doğal Çörek Otu Sabunu çörek otu sabunu antibakteriyel yapısından ötürü bakteri üremesini enge..
15,90TL
Doğal Damla Sakızı Sabunu 108 GR
Çok Satan
Marka: Adoya Turkey
Doğal Damla Sakızı Sabunu güneş lekeleri ve güneş alerjisine karşı etkilidir. Doğal Damla Sakızı Sabunu antiseptik ve antibakteriyel özellikte olduğundan ciltteki iltihaplanmayı iyileştirerek ciltte bulunan mikropları öldürür. Doğal Damla Sakızı Sabunu ergenlik sivilcelerini temizler ..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Defne Sabunu Defne bitkisinin meyvelerinden elde edilen yağla üretilir. Doğal Defne Sabunu Mitolojide Güneş tanrısı olan Apollon'dan kaçan peri Daphne'nin defneye dönüşmesi olayı ile yer almaktadır. Defne sabunu daha çok cilt bakımı ve ilaç yapımında kullanılmaktadır. Antiseptik..
21,90TL
Doğal Hindistan Cevizi Sabunu 112 GR
Çok Satan
Marka: Adoya Turkey
Doğal Hindistan Cevizi Sabunu saç ve ciltte nemin artmasına yardımcı olur. Doğal Hindistan Cevizi Sabunu içinde bulunan yüksek orandaki mineral ve besin değerleri ile cildin yağ oranını dengede tutar, cildin parlaklığını arttırır. Doğal Hindistan Cevizi Sabunu ciltte bulunan ölü hücreleri ..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kahve Sabunu El Yapımı Kahve Sabunu , Selülit oluşumunu önler, cildi nemlendirip yumuşatır. Cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildi yenileyip besleyerek ölü hücrelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.  Miktarı ;147 GR..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Keçi Sütü Sabunu Cildi nemlendirir ve rahatlatır. Doğal Keçi Sütü Sabunu Sivilce ve siyah nokta oluşumunu önler. Doğal Keçi Sütü Sabunu Egzama ve mantar tedavisinde kullanılabilir. Doğal Keçi Sütü Sabunu Cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korur. Doğal ..
49,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kekik Sabunu Antiseptik özelliği sayesinde birçok deri hastalığına iyi gelir. Doğal Kekik Sabunu Mantar, egzama, varis, sedef hastalıklarına iyi gelir. Doğal Kekik Sabunu Ergenlik sivilcelerinin kuruyup yok edilmesinde etkilidir. Doğal Kekik Sabunu Saç dipler..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kırmızı Kantaron Sabunu FaydalarıCildi güzelleştirir, korur. Ayrıca cilt sağlığı açısından çok önemlidir.Saçların sağlıklı ve dolgun olmasını sağlar.Yaranın iyileşmesine yardımcı olur. Hücrelerin yenilenmesini sağlarMikrop öldürücü özellikleri kanıtlanmıştır.Damar büzücü özelliği sebebiyle dam..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Ceviz Sabunu Cildi nemlendirir ve esneklik kazandırarak yeniler.Doğal Kremli Ceviz Sabunu Cilt lekelerini önleyici, yıpranmış ciltleri onarıcı ve cildi gençleştirici özellikleri bulunmaktadır.Doğal Kremli Ceviz Sabunu Saçların beyazlama sürecini geciktirici etkiye sahiptir.&nb..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Haşhaş Sabunu Hassas ciltler için etkili, rahatlatıcı ve yatıştırıcı bir sabundur. Doğal Kremli Haşhaş Sabunu Ciltte meydana gelen alerjik durumlar ve kızarıklıkların giderilmesi ve bu tür deri durumlarının oluşumunun engellenmesi açısından oldukça etkilidir. Miktarı;136 ..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Isırgan Tohumu Sabunu Tıkalı olan cilt gözeneklerini açar. Doğal Kremli Isırgan Tohumu Sabunu  Cildin daha rahat nefes almasını sağlar. Doğal Kremli Isırgan Tohumu Sabunu Saç derisinde meydana gelen sivilce, kepek ve benzeri problemleri iyileştirici  özelli..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Kekik Tohumu Sabunu Kuru ciltler için nemlendirme ve vazifesi görür. Doğal Kremli Kekik Tohumu Sabunu Kuruluktan kaynaklı ciltte meydana gelen tahriş ve çatlakların oluşumunu engeller. Doğal Kremli Kekik Tohumu Sabunu Çeşitli cilt hastalıklarında şifa amaçlı kullanıl..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Argan Sabunu Cilt sorunlarını iyileştirir, cilt temizliğini sağlar, doğal saç bakımında oldukça etkilidir ve cildi nemlendirmek için kullanılır. Doğal Argan Sabunu Cildi besleyerek yenilenmesini sağlar. Doğal Argan Sabunu Yaşlanma karşıtı özellikleri ile ciltte kırışıklıkla..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Biberiye Sabunu Ciltteki gözenekleri temizler. Ferahlık ve canlılık verir. Doğal Kremli Otlu Biberiyeli Sabun Antibakteriyel özelliği vardır. Doğal Kremli Otlu Biberiye Sabunu Cilt üzerindeki mikropları temizler. Doğal Kremli B..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Çay Ağacı Sabunu Ciltteki fazla yağı alarak yağ oranını dengeler, cildi kurutmadan temizler. Doğal Kremli Otlu Çay Ağacı Sabunu Siyah nokta ve lekelerin temizlenmesinde etkilidir. Doğal Kremli Otlu Çay Ağacı Sabunu Anti bakteriyel olan çay ağacı sabunlu doğal bi..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Çörek Otu Sabunu Cildi derinlemesine temizler. Doğal Kremli Otlu Çörek Otu Sabunu  Ayak mantarı ve ayak kokusuna karşı etkilidir. Doğal Kremli Otlu Çörek Otu Sabunu Ayak yaralarını temizler ve cildi besleyerek iyileşmesine yardımcı olur. Doğal Kremli O..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Fransız Lavantası Sabunu Ciltteki doğum lekelerini giderir. Doğal Kremli Otlu Fransız Lavantası Sabunu Cilt çatlaklarına iyi gelir. Doğal Kremli Otlu Fransız Lavantası Sabunu Kırışıklık ve kızarıklık gibi cilt sorunlarının önüne geçer. Doğal ..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Gül Sabunu Cilt lekelerini, cilt kırışıklıklarını, cilt çatlaklarını, ciltte meydana gelen tahriş ve kızarıklıkları onarıcı etkisi  vardır. Doğal Kremli Otlu Gül Sabunu Göz altı morluklarını iyileştirir. Doğal Kremli Otlu Gül Sabunu Cildin yağ dengesini düz..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Isırgan Yaprağı Sabunu Ciltteki tıkalı gözenekleri açar. Saç kırıklarını onarır. Doğal Kremli Otlu Isırgan Yaprağı Sabunu Saç derisinde oluşan kepeği temizler. Doğal Kremli Otlu Isırgan Yaprağı Sabunu Cilt  üzerinde peeling yapma özelliği vardır; cildi ölü ..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Kekik Yaprağı Sabunu Yağlı ciltlerdeki ve yağlı saçlardaki yağ oranını azaltıp dengeler. Doğal Kremli Otlu Kekik Yaprağı Sabunu Ciltte var olan sivilce ve aknelere karşı etkilidir. Doğal Kremli Otlu Kekik Yaprağı Sabunu Çeşitli cilt hastalıklarında şifa amaçlı k..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Papatya Sabunu Saça doygun ve parlak bir görünüm verir. Doğal Kremli Otlu Papatya Sabunu Saç derisini dinlendirir ve rahatlatır. Doğal Kremli Otlu Papatya Sabunu Saçtaki kepeği temizler ve kepek oluşumunu önler. Doğal Kremli Otlu Papatya Sabunu Göz kap..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Safran Sabunu Güneşin zararlı etkilerinden cildi koruyan safran sabunu aynı zamanda cilt sağlığını kontrol altına alınır. Doğal Kremli Otlu Safran Sabunu Düzenli bir şekilde kullanıldığında kırışıkların oluşmasını engeller, oluşan kırışıkların da azalmasına olanak sağlar...
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Yasemin Sabunu Cilt esnekliğini arttırır, hücre zarlarını besleyerek sinir hücrelerini canlı ve esnek tutar. Doğal Kremli Otlu Yasemin Sabunu Kuru, kırışık ve yaşlanan ciltlerde gençleştirici bir etki ve yumuşaklık sağlar. Doğal Kremli Otlu Yasemin Sabunu Yasemi..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Yasemin Tohumu Sabunu Kuru ciltler için tercih edilir. Doğal Kremli Yasemin Tohumu Sabunu Cilt esnekliğini arttırır, hücre zarlarını besleyerek sinir hücrelerini canlı ve esnek tutar. Doğal Kremli Yasemin Tohumu Sabunu Kuru, kırışık ve yaşlanan ciltlerde gençleştiric..
21,90TL
Doğal Kükürt Sabunu 1 KG (Sivilce - Akne Karşıtı, Cilt Yağ Dengeleyici)
Yeni Çok Satan
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kükürt Sabunu sivilceleri kurutup akneleri yok eder. Doğal Kükürt Sabunu antiseptik ve antibakteriyel etkisi sayesinde ciltte meydana gelen zararlı bakterileri ve mikropları temizler. Doğal Kükürt Sabunu yağlı ciltlerde cildi kurutarak cildin yağ dengesinin sağlamasına..
39,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kükürt Sabunu sivilceleri kurutup akneleri yok eder. Doğal Kükürt Sabunu antiseptik ve antibakteriyel etkisi sayesinde ciltte meydana gelen zararlı bakterileri ve mikropları temizler. Doğal Kükürt Sabunu yağlı ciltlerde cildi kurutarak cildin yağ dengesinin sağlamasına yard..
19,90TL
Doğal Kükürt Sabunu 500 GR - YARIM KG (Sivilce - Akne Karşıtı, Cilt Yağ Dengeleyici)
Yeni -14 %
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kükürt Sabunu sivilceleri kurutup akneleri yok eder. Doğal Kükürt Sabunu antiseptik ve antibakteriyel etkisi sayesinde ciltte meydana gelen zararlı bakterileri ve mikropları temizler. Doğal Kükürt Sabunu yağlı ciltlerde cildi kurutarak cildin yağ dengesinin sağlamasına..
23,90TL 27,90TL
Doğal Lavanta Sabunu 86 GR
Çok Satan
Marka: Adoya Turkey
Doğal Lavanta Sabunu İçeriğindeki lavanta yağı sayesinde cildi tahriş etmeden temizlerken afrodizyak etkili hoş kokusu ile cilde tazelik ve canlılık verir. Doğal Lavanta Sabunu Cildi besler, kurumasını önler, kalıcı nemlilik ve yumuşaklık sağlar. Miktarı;86 GRSabunlarımız el kesimi ol..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Limon Sabunu Ciltte meydana gelen sivilce ve akne oluşumunu temizleyip engeller. Doğal Limon Sabunu Ciltteki ölü derileri söker atar. Doğal Limon Sabunu Cildin kendini yenilmesine yardımcı olup cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Doğal Limon Sabunu Vücut üzer..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Mango Sabunu Doğal yumuşatıcı özelliğinin yanında yaraları iyileştirme ve cilt derisini yenileme özelliklerine sahiptir. Doğal Mango Sabunu Ayrıca nemlendirici  özelliği olduğu için cildi yumuşatmak için kullanılır. Doğal Mango Sabunu Cilt esnekliğini geri kazandırır v..
19,90TL
Doğal Mentollü Çam Sabunu 116 GR
Çok Satan
Marka: Adoya Turkey
Doğal Mentollü Çam Sabunu Duş jeli olarak da kullanabileceğiniz kullanırken hem kokusu hem de ferahlatıcı etkisiyle rahatlayacağınız bir sabundur. Miktarı;116 GRSabunlarımız el kesimi olduğu için gramajlarda (±5-10) farklılık gösterebilir...
15,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Nar Çekirdeği Sabunu Doğal nar çekirdeği yağının güçlü antioksidan özelliği ile cildinize canlılık verirken, aynı zamanda cildi besleyerek nemlendirir ve cilt esnekliğini güçlendirir.Miktarı;106 GRSabunlarımız el kesimi olduğu için gramajlarda (±5-10) farklılık gösterebilir...
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Okaliptüs Sabunu Cilt gözeneklerini temizleyerek genç ve canlı bir görünüm katar. Doğal Okaliptüs Sabunu Cildi besler, canlandırır ve  nemlendirir.  Doğal Okaliptüs Sabunu Siyah noktaları giderir ve akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Miktarı;84 GR..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Okyanus Sabunu yüz çillerine iyi gelir. Doğal Okyanus Sabunu sivilce ve akne gidericidir. Doğal Okyanus Sabunu yüz ve cilt esnekliğini arttırmaktadır. Doğal Okyanus Sabunu toksin giderici etkisi sayesinde ciltteki kapalı gözeneklerin açılmasını sağlar. Doğal Okyan..
19,00TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Parçacıklı Zeytinyağlı Defne Sabunu Saç köklerini besler, saç dökülmelerini önler, saçların uzamasına yardımcı olur. Doğal Parçacıklı Zeytinyağlı Defne Sabunu Cildi yatıştırır ve ferahlatır. Doğal Parçacıklı Zeytinyağlı Defne Sabunu Kepek oluşumunu engeller. Doğal Parçacıklı Zeytinyağlı Defne ..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Safranlı Pirinç Sabunu Cildi beyazlatır. Doğal Safranlı Pirinç Sabunu Cildi güneşten koruyarak bronzlaşmayı ve yanmayı engeller. Doğal Safranlı Pirinç Sabunu Doğal güneş kremi özelliği gösterir. Doğal Safranlı Pirinç Sabunu Ciltte oluşan kırışıklıkları azaltır ve kırışıklık..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Salyangoz Sabunu Saç derisinde meydana gelen kepek egzama gibi cilt problemlerini giderir. Doğal Salyangoz Sabunu Kafa derisindeki kaşıntıya son verir. Doğal Salyangoz Sabunu Yaşlanma karşıtı olup cildi onarıcı, koruyucu ve kırışıklık önleyici-giderici etkisi vardır. D..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Şeffaf Beyaz Sabun Mat ve cansız görünen saçları canlandırıp parlak ve diri görünmesini sağlar. Doğal Şeffaf Beyaz Sabun Aynı şekilde cansız ve sönük ciltlerin canlı görünmesini sağlar. Doğal Şeffaf Beyaz Sabun Çil ve siyah nokta tedavisinde kullanılabilir. Doğal Şeffa..
17,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Termal Kil Sabunu cildin yağ oranını dengeler. Doğal Termal Kil Sabunu cilt ve yüz bölgesini kırışıklıklardan kurtarır. Doğal Termal Kil Sabunu doğal peeling özelliğine sahiptir. Doğal Termal Kil Sabunu ciltteki koyu lekeleri giderir ve cilt tonunu eşitler. Doğal Termal Kil Sabu..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Tuz Sabunu çeşitleri Adoya Turkey'de. Birbirinden çeşitli hastalıklara şifa olan tuz sabunu en uygun fiyatlarla burada. Doğal Tuz Sabunu Faydaları: -Ter kokusunu önler.-Sedef, egzama, mantar hastalıklarına iyi gelir.-Kepeklenmeyi önler.-Vücudun mineral dengesini sağlar.-Cildin yenile..
19,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Üzüm Çekirdeği Sabunu Yağlı ciltler için üzüm çekirdeği sabununu kullanmak çok faydalıdır. Doğal Üzüm Çekirdeği Sabunu ciltteki fazla yağın azalmasına yardımcı olur, tıkanmış gözenekleri tamamen açar ve temizler. Doğal Üzüm Çekirdeği Sabunu Ciltteki yağ oranını dengeler ve ..
19,90TL
Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 89 (2 Sayfa)
Whatsapp