CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Doğal Defne Sabunu 1 KG (1. Kalite El Yapımı Defne Sabunu)

Doğal Defne Sabunu 1 KG (1. Kalite El Yapımı Defne Sabunu)
Yeni
Doğal Defne Sabunu 1 KG (1. Kalite El Yapımı Defne Sabunu)
1-3 İş Gününde Siparişleriniz Kargoda.
Vermiş Olduğunuz Siparişlerinizi 1-3 İş Gününde Kargoya Veriyoruz.
89,00TL
  • Stok Durmu: Stoklarımızda
  • Model: defne1kg
Doğal Defne Sabunu Defne bitkisinin meyvelerinden elde edilen yağla üretilir. Doğal Defne Sabunu Mitolojide Güneş tanrısı olan Apollon'dan kaçan peri Daphne'nin defneye dönüşmesi olayı ile yer almaktadır. Defne sabunu daha çok cilt bakımı ve ilaç yapımında kullanılmaktadır. Antiseptik yapısından ötürü cilt bakımın için önem teşkil etmektedir. Deri tahrişlerine ve deride meydana gelen yaralara iyi gelir, bebeklerde pişik oluşumunu engeller, sivilceler için etkilidir, siyah nokta oluşumunu engeller, hücre yenileyici özelliğe sahiptir, ciltte mantar oluşumunu engeller, varislerin rahatlamasında önemli rol oynayan bir sabundur. 

Miktarı;
1 KG

Defne Sabunu Faydaları

Mikrop öldürücü, anti bakteriyel, antifungal özelliği olan defne sabunu birçok deri ve saç hastalıklarına karşı koruyucu olarak kullanılır.

Defne sabunu egzama ve mantar oluşumunu büyük ölçüde engeller ve bu tür hastalıkları iyileştirmede de oldukça etkilidir.

Defne sabunu saç derisine çok iyi geldiğinden saç dökülmelerinin de önüne geçer.

Saçların gürleşmesine de katkı sağlar saç çıkarmaya da yardımcı olur.

Defne sabunu saç uzatır mı merak edenler varsa defne sabunu saçı çok iyi besler uzamaya yardımcı olur.

Cildi ve saç derisini sakinleştirme özelliği vardır kaşıntı tahriş gibi durumlara iyi gelir.

Kemik ve kas ağrılarına iyi gelmesi açısından duşta ağrıyan bölgeye defne sabunu ile masaj yapıldığında ağrıların hafiflemesi mümkündür.

Çatlak, morarma, deride su toplanması gibi durumlarda düzenli kullanılarak fayda görülebilir. 

Deride ki tahriş ve yaralara iyi gelir ve mikroplarını da öldürerek iyileşmesini hızlandırır.

Doğal peeling etkisi vardır cildinizi ölü derilerden arındırır ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Gözenekleri temizleme de çok iyi bir üründür, gözenekleri temizler fazla yağı dışarı atar bu sebeple sivilce oluşumunu da engeller.

Bebeklerde oluşan tahriş pişik gibi durumların önüne geçer.

Ergenlik sivilcelerine karşıda çok etkilidir.

Varisler üzerinde kullanılırsa varislerin olumsuz etkilerini en aza indirir.

Hücre yenilenmesine destek olur ve hem cildin tahriş olmasını engeller hem de cildin geç yaşlanmasını sağlar.

Saçların daha dolgun ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Erkekler de tıraş sabunu olarak defne sabununu kullanabilirler böylelikle ciltlerine bakım yapmış hem de tıraştan doğacak tahrişin önüne geçmiş olurlar.

adoyaturkey.com' da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır. Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@adoyaturkey.com’ a mail atabilir ya da 0850 532 0661 numaralı destek hattımızı ücretsiz arayabilirsiniz.

  • Belirtilen teslimat süreleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin (MNG Kargo - UPS Kargo) şirketimizle paylaştığı tahmini sürelere göre oluşturulmuştur. Kargo şirketinin yoğunluğu, olumsuz hava koşulları veya alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, adres değişikliği vs.) durumlarda teslim süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Adoya Turkey olarak sipariş verildiği andan itibaren ürünü en hızlı şekilde kargoya vermekle yükümlüdür, kargodan kaynaklı gecikmelerden şirketimiz asla sorumlu tutulamaz. Bu durum göz önünde bulundurarak sipariş verilmesini rica ederiz. 
  • Teslimat istediğiniz adrese MNG Kargo yada UPS Kargo belirli günlerde teslimat yapıyorsa ulaşım o günlerde gerçekleşecektir. İl İlçe merkezleri dışında, uzak köy veya kasabalardaki adreslere sipariş verilmeden önce MNG Kargo yada UPS Kargo’nun teslimat yapıp yapmadığını teyit etmenizi ve bizlerle İletişim bölümünden ulaşmanızı rica ederiz. 
  • Kargoya verilme süresi 1-3 gün olup , verilen siparişler en hızlı bir şekilde gönderimi sağlanmak üzere hazırlanıp kargoya verilir.
  • Siparişleriniz Mardin'den gönderilmektedir.
Whatsapp