CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Kremli Otlu Doğal Sabunlar

Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Ceviz Sabunu Cildi nemlendirir ve esneklik kazandırarak yeniler.Doğal Kremli Ceviz Sabunu Cilt lekelerini önleyici, yıpranmış ciltleri onarıcı ve cildi gençleştirici özellikleri bulunmaktadır.Doğal Kremli Ceviz Sabunu Saçların beyazlama sürecini geciktirici etkiye sahiptir.&nb..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Haşhaş Sabunu Hassas ciltler için etkili, rahatlatıcı ve yatıştırıcı bir sabundur. Doğal Kremli Haşhaş Sabunu Ciltte meydana gelen alerjik durumlar ve kızarıklıkların giderilmesi ve bu tür deri durumlarının oluşumunun engellenmesi açısından oldukça etkilidir. Miktarı;136 ..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Isırgan Tohumu Sabunu Tıkalı olan cilt gözeneklerini açar. Doğal Kremli Isırgan Tohumu Sabunu  Cildin daha rahat nefes almasını sağlar. Doğal Kremli Isırgan Tohumu Sabunu Saç derisinde meydana gelen sivilce, kepek ve benzeri problemleri iyileştirici  özelli..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Kekik Tohumu Sabunu Kuru ciltler için nemlendirme ve vazifesi görür. Doğal Kremli Kekik Tohumu Sabunu Kuruluktan kaynaklı ciltte meydana gelen tahriş ve çatlakların oluşumunu engeller. Doğal Kremli Kekik Tohumu Sabunu Çeşitli cilt hastalıklarında şifa amaçlı kullanıl..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Argan Sabunu Cilt sorunlarını iyileştirir, cilt temizliğini sağlar, doğal saç bakımında oldukça etkilidir ve cildi nemlendirmek için kullanılır. Doğal Argan Sabunu Cildi besleyerek yenilenmesini sağlar. Doğal Argan Sabunu Yaşlanma karşıtı özellikleri ile ciltte kırışıklıkla..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Biberiye Sabunu Ciltteki gözenekleri temizler. Ferahlık ve canlılık verir. Doğal Kremli Otlu Biberiyeli Sabun Antibakteriyel özelliği vardır. Doğal Kremli Otlu Biberiye Sabunu Cilt üzerindeki mikropları temizler. Doğal Kremli B..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Çay Ağacı Sabunu Ciltteki fazla yağı alarak yağ oranını dengeler, cildi kurutmadan temizler. Doğal Kremli Otlu Çay Ağacı Sabunu Siyah nokta ve lekelerin temizlenmesinde etkilidir. Doğal Kremli Otlu Çay Ağacı Sabunu Anti bakteriyel olan çay ağacı sabunlu doğal bi..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Çörek Otu Sabunu Cildi derinlemesine temizler. Doğal Kremli Otlu Çörek Otu Sabunu  Ayak mantarı ve ayak kokusuna karşı etkilidir. Doğal Kremli Otlu Çörek Otu Sabunu Ayak yaralarını temizler ve cildi besleyerek iyileşmesine yardımcı olur. Doğal Kremli O..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Fransız Lavantası Sabunu Ciltteki doğum lekelerini giderir. Doğal Kremli Otlu Fransız Lavantası Sabunu Cilt çatlaklarına iyi gelir. Doğal Kremli Otlu Fransız Lavantası Sabunu Kırışıklık ve kızarıklık gibi cilt sorunlarının önüne geçer. Doğal ..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Gül Sabunu Cilt lekelerini, cilt kırışıklıklarını, cilt çatlaklarını, ciltte meydana gelen tahriş ve kızarıklıkları onarıcı etkisi  vardır. Doğal Kremli Otlu Gül Sabunu Göz altı morluklarını iyileştirir. Doğal Kremli Otlu Gül Sabunu Cildin yağ dengesini düz..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Isırgan Yaprağı Sabunu Ciltteki tıkalı gözenekleri açar. Saç kırıklarını onarır. Doğal Kremli Otlu Isırgan Yaprağı Sabunu Saç derisinde oluşan kepeği temizler. Doğal Kremli Otlu Isırgan Yaprağı Sabunu Cilt  üzerinde peeling yapma özelliği vardır; cildi ölü ..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Kekik Yaprağı Sabunu Yağlı ciltlerdeki ve yağlı saçlardaki yağ oranını azaltıp dengeler. Doğal Kremli Otlu Kekik Yaprağı Sabunu Ciltte var olan sivilce ve aknelere karşı etkilidir. Doğal Kremli Otlu Kekik Yaprağı Sabunu Çeşitli cilt hastalıklarında şifa amaçlı k..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Papatya Sabunu Saça doygun ve parlak bir görünüm verir. Doğal Kremli Otlu Papatya Sabunu Saç derisini dinlendirir ve rahatlatır. Doğal Kremli Otlu Papatya Sabunu Saçtaki kepeği temizler ve kepek oluşumunu önler. Doğal Kremli Otlu Papatya Sabunu Göz kap..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Safran Sabunu Güneşin zararlı etkilerinden cildi koruyan safran sabunu aynı zamanda cilt sağlığını kontrol altına alınır. Doğal Kremli Otlu Safran Sabunu Düzenli bir şekilde kullanıldığında kırışıkların oluşmasını engeller, oluşan kırışıkların da azalmasına olanak sağlar...
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Otlu Yasemin Sabunu Cilt esnekliğini arttırır, hücre zarlarını besleyerek sinir hücrelerini canlı ve esnek tutar. Doğal Kremli Otlu Yasemin Sabunu Kuru, kırışık ve yaşlanan ciltlerde gençleştirici bir etki ve yumuşaklık sağlar. Doğal Kremli Otlu Yasemin Sabunu Yasemi..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Doğal Kremli Yasemin Tohumu Sabunu Kuru ciltler için tercih edilir. Doğal Kremli Yasemin Tohumu Sabunu Cilt esnekliğini arttırır, hücre zarlarını besleyerek sinir hücrelerini canlı ve esnek tutar. Doğal Kremli Yasemin Tohumu Sabunu Kuru, kırışık ve yaşlanan ciltlerde gençleştiric..
21,90TL
Marka: Adoya Turkey
Organik Doğal Kremli Otlu Çay Ağacı Sabunu Ciltteki fazla yağı alarak yağ oranını dengeler, cildi kurutmadan temizler. Doğal Kremli Otlu Çay Ağacı Sabunu Siyah nokta ve lekelerin temizlenmesinde etkilidir. Doğal Kremli Otlu Çay Ağacı Sabunu Anti bakteriyel olan çay ağacı sabunlu ..
21,90TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)
Whatsapp