CrosairSoft
KATEGORİLER
Sepetim

Hakkımızda

Mardin'den tüm Türkiye'ye en kaliteli bıttım sabunlarını, doğal sabunları, doğal şampuanları, doğal bakım yağlarını ve doğal bakım kremlerini hem iç pazara, hemde dış pazara ulaştırmak amacıyla kurmuş olduğumuz şirketimiz, kısa zamanda ulaşmış olduğu yüzden fazla doğal sabun çeşitliliğinin yanında doğal bakım kremleri, doğal şampuanlar ve doğal bakım yağları ile sektörde öncü firmalar arasına girmeyi başarmıştır. 

Satışa sunmuş olduğumuz doğal bıttım sabunlarımızın, doğal sabunlarımızın, doğal şampuanlarımızın, doğal bakım kremlerinin içeriğinde parfüm, esans, renklendirici, koruyucu madde yahut hayvansal ürünler bulunmamaktadır. Sabunlarımız tamamen el yapımı olup tamamen doğaldır.Misyonumuz: Mardin'den tüm Türkiye'ye en doğal ve en katkısız bıttım sabunlarını, yüzlerce çeşit doğal sabunu, doğal bakım kremlerini, doğal şampuanları ve doğal bakım yağlarını en hesaplı fiyatlarda hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır. 

Vizyonumuz: Yüzyıllardır geleneksel yöntemlerle doğal olarak üretilen bıttım sabununu daha modern koşullarda üretip hem iç pazarda hem de dünya pazarında pazarlayarak Adoya Turkey markasının dünya markaları arasındaki saygınlığını artırmaktır.

Üretim Yeri Fabrika : Mardin 
Şube : İstanbul
Şube : Ankara

Whatsapp